sabina - komentarze


***

Strach penetruje wnêtrzno¶ci
steruje ka¿dym gestem
rozrywa spokojem u¶pione oblicze.

Nieme ruchy warg.
Gard³o schwyta³o s³owa
uwiêzi³o je w szklanej klatce
zamknê³o szklany zameczek
wyrzuci³o szklany kluczyk.

Mrugam oczami bez powiek
Zalotne prawda?
¬renice szukaj± ucieczki:
od jaskrawych cieni Twojej duszy
od wspartych na kiju balonów wype³nionych po brzegi.

Pamiêtam jeszcze
jak cisza otula³a mnie swym ramieniem
g³aska³a moje ³zy.

To wspomnienie zatrzymam w swym sercu
na zawsze.

***

Imiê:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.04.2005 :: 13:00 :: bz2.internetdsl.tpnet.pl

--= aSiOoN!A =-

SiEmKa SaBiNkA :* .. NiO jak zawsze ¶liczny wierszyk ... zapraszam do mnie ... BUzIAKi :*
21.04.2005 :: 16:01 :: slas.netis.net.pl

Ehhh ... ZOneczka ... moze kiedys sprobojemy razem cos napisac ;*;* ... tak bardzo chcialas tego komenta ze wkoncu Go napisalem, zreszta to byl
18.04.2005 :: 17:13 :: duf11.neoplus.adsl.tpnet.pl

...

...³adne...
15.04.2005 :: 23:44 :: 213.77.107.2

Malfinka :))

Oj Chudu¶ :P .. Có¿ ty za s³ów u¿ywasz:D? ja o niektórych nigdy nie slyszalam buhehe moje slownictwo jest bardzo bogate ;).. No ale mnie to tam sie podoba jakbym wziela slownik wyrazow obcych i przetlumaczyla ten wiersz to ok:) ¯artuje:P! £adne :) Je¶li chodzi o t± cisze g³askaj±c± ³zy- to pamiêtasz z przeszlosci ale to nie bedzie przysz³o¶cia ;).. a co ja bredze to nie jest zwi±zane z Twoim zyciem.. wiesz jest prawie pó³noc ja o tej godzinie tak mam ze piepsze co mi Bozia da³a na jêzyk:) nie no wiesz nie musisz tego czytac :P albo ja juz sobie pojde :D:P No to pozdrawiam paa;*:**:*:*:*:*:*
13.04.2005 :: 20:52 :: 213.77.107.2

...dziewczyno naprawde masz talent.. nie zmarnuj go. Ja tez czasami pisze jakies WIERSZYKI ale to nie to... (co twoje WIERSZE).pozdrawiam :)) :* trzymaj tak dalej
12.04.2005 :: 23:01 :: abj119.internetdsl.tpnet.pl

Justynka

Sliiiiczne :) tak wybitnie opisuje ten stan... tak dobrze znany... Boska jestes:D tlyko tak dalej, serio mi sie podoba wszysciutko tu :) Nasza Sabinka dzielna dziewczynka:D
12.04.2005 :: 22:55 :: talk.pl

ailene

£adne... czuje czasem taki rodzaj strachu... najbardziej nieznoscny ze wszystkich... jakby zaraz cos mialo znikn±c... Pozdrawiam
12.04.2005 :: 16:18 :: 213.77.107.3

Patryk J. jak J

Jak grochem o ¶ciane :) ale nie jest a¿ tak prze...ane :) pis-klê pozdrowienia...
12.04.2005 :: 08:45 :: 195.117.68.194

Ula

Hmn....
£adne...
Daj±ce do my¶³enia.. :)

Sorki ale nic wiecej c nie napisze bo nie mam dzisiaj jako¶ g³owy do...

Trzymaj siê .. :)
12.04.2005 :: 07:52 :: 213.77.107.3

RooNek

nie no teraz przeros³a¶ chyba sam± siebie =P co¶ musia³o ciê nie¼le natchn±æ =P a ja musze spadaæ do szko³y bu ... naszcze¶cie skrócone lekcje ... a komentarzy nie musisz mieædu¿o .. wystarczy ¿e s± od osób sta³ych ... sta³ych bywalców ...

dzi¶ do lekarza ... o my god =P ... CYa Cmoki ! =D
11.04.2005 :: 23:53 :: 213.77.107.3

Sabincia

Gdyby niektórzy nie zauwa¿yli mojej wskazówki do interpretacji tych wierszy zawartej niedawno w jednym z opisów na gg to umieszczê j± tutaj : Ludzie nie bierzcie sobie do serca mojej poezji ... Nie ³±cznie moich wierszy z moich ¿yciem...to taka fikcja literacka :P
Ps. wszak nie zawsze, ale przewa¿nie
Pozdrawiam i dziêkuje za komentarze ... lecz zawsze mog³oby byæ ich wiêcej :D
11.04.2005 :: 23:30 :: 213.77.107.3

Patryk J. jak J

Kurwa Sabintla, ale ¿e¶ poezje odjeba³a, jestem pod wra¿eniem. Pewnie wszyscy ci bed± pisali komentarze, ze bêdzie dobrze, ¿e znajdziesz wkoñcu tego kochanka :) a to tylko tylko poezja :) 3m sie. pis, pozdro dla prawdziwych i bakusia :)
Talk.pl :: Wróæ